wyślij link strony znajomemu X

* Pola wymagane

start  > okna  > dodatki do okien  > klamki

Klamki


W naszej ofercie znaleźć można duży wybór akcesoriów dodatkowych, w tym klamki o różnych kształtach i kolorach, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, które nadają wyjątkowy charakter oknom oraz wpływają na komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania.


Klamki z funkcją Secustik


W sposób szczególny polecane są osobom, które chcą czuć się bardzo bezpiecznie we własnym domu. Tego typu akcesoria zapewniają  dodatkową ochronę przed próbą wyważenia okna.


Ponadczasowa klamka Swing


To nowoczesna linia klamek, która nada każdemu oknu niepowtarzalny wygląd. Dodatek ten wyróżnia się funkcjonalnością oraz bardzo dużą trwałością. Ergonomiczny kształt klamki zapewnia najwyższy komfort użytkowania.

 

Klamki, gałki, pochwyty, samozamykacze, zamykacze do naświetliAkcesoria dopasowane do okien i drzwi o różnych kształtach i kolorach, spełniające najwyższe wymogi odnośnie do estetyki wykonania, komfortu użytkowania i funkcjonalności, zgodne z najnowszymi trendami, a wśród nich: różnego rodzaju pochwyty, klamki oraz gałki, samozamykacze do drzwi wejściowych, zapewniające automatyczną funkcję zamykania, lub specjalne zamykacze do naświetli, umożliwiające sterowanie wysoko zamontowanego okna z poziomu użytkownika.